Odzyskaj niezależność z pomocą kancelarii frankowej

0
920

Kredyt to zobowiązanie wobec banku, które zaciągamy na wiele lat. Wymaga on wielu wyrzeczeń z naszej strony, dlatego jest tym bardziej dotkliwy, gdy jego warunki zmieniane są w trakcie obowiązywania umowy kredytowej. Tak też dzieje się w przypadku kredytobiorców posiadających zobowiązanie we frankach szwajcarskich. Z pomocą kancelarii mogą oni odzyskać niezależność finansową.

Dlaczego kancelaria frankowa?

Batalia z bankiem o swoje prawa to długa i trudna droga, którą niestety, musi przejść każdy kredytobiorca chcący odzyskać niezależność. Kancelaria frankowa oferująca pomoc frankowiczom, przez stronę Stop-frank.pl, skupia specjalistów, którzy dokładnie wiedzą, w jaki sposób należy dochodzić swoich praw, aby móc uzyskać jak największe korzyści przy jak najmniejszym koszcie. Z pomocą prawnika, który posiada odpowiednią wiedzę i doświadczenie w sprawach frankowiczów, walka o swoje prawa będzie o wiele łatwiejsza i z większym prawdopodobieństwem zakończy się dla nas pomyślnie.

Jakie kroki należy podjąć?

Pierwszym krokiem jest kontakt z kancelarią frankową i przesłanie niezbędnych dokumentów, na podstawie których prawnicy dokonają analizy. Będą oni mogli stwierdzić, jakie konkretny klient ma uprawnienia i o co warto walczyć. Kolejny krok to decyzja klienta odnośnie tego, czy chce podjąć ramię w ramię z kancelarią walkę z bankiem, który udzielił mu kredytu. Następne działania zależą głównie od tego, o co zabiegamy. Prawnik z pewnością wyjaśni wszelkie szczegóły i procedury, jakie nas dotyczą.

O co można się starać?

Większość kredytobiorców stara się o unieważnienie umowy kredytu frankowego, dzięki któremu doprowadza się sytuacji sprzed dnia zawarcia umowy kredytowej. Dla kredytobiorcy oznacza to konieczność oddania jedynie pożyczonego kapitału, bez zapłaty odsetek czy prowizji. Istnieje także możliwość walki o odfrankowienie kredytu, które powoduje dalsze obowiązywanie umowy kredytu, jednak z pominięciem klauzul waloryzacyjnych, przez które drastycznie wzrosła rata kredytu. Wszystkie te działania mają na celu odzyskanie niezależności finansowej, czyli wolności bez obowiązku zapłaty comiesięcznej, bardzo wysokiej raty kredytowej.

Dodatkowe informacje na ten temat znajdziesz w artykule: https://dlafirm.eu/wiadomosci/pokaz/224,kredyt-we-frankach-od-pozwu-do-wyroku

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here