Samochód w wielkim mieście

W takich miastach jak Poznań trudno się poruszać bez samochodu. Mimo zapewnień włodarzy, nieustannie Poznań jest źle skomunikowany z peryferiami. Dojazdy do szkoły, pracy w Poznaniu, wciąż są najwygodniejsze, a często i najtańsze samochodem. To powoduje, iż w mieście jest mnóstwo samochodów, drogi są zakorkowane a powietrze zanieczyszczone. Jest też jeszcze jeden skutek dużej ilości samochodów w Poznaniu, otóż spora ilość kolizji, wypadków, to zaś rodzi potrzebę istnienia zaplecza pojazdów zastępczych jakie zapewniają ubezpieczyciele w ramach likwidacji szkody komunikacyjnej.

Zawsze pod ręką

Dzięki temu, że wypożyczalnia samochodów w Poznaniu dostępna jest stacjonarnie, telefonicznie i w internecie, jej oferta jest bardziej dostępna dla szerszego grona odbiorców. Z pojazdów prezentowanych online, gotowych do rezerwacji na wybrany termin  można wybrać i tańsze, mniejsze pojazdy jak też w pełni komfortowe, nowoczesne, większe samochody osobowe, a nawet pojazdy dostawcze, ciężarowe. Całodobowa obsługa, wiele oddziałów wypożyczalni na terenie całego kraju to dodatkowe atuty oferty.

Dodać należy, iż wybór pomiędzy wypożyczalniami jest duży, możemy wynająć auto na różnych warunkach ale też w różnych cenach za dobę wynajmu. Konkurencja wymusza na wypożyczalniach podniesienie jakości i rozwój usług dodatkowych które kuszą klientów. Zwykle klienci oczekują kompleksowej obsługi dotyczącej wynajmu akcesoriów do samochodu jak bagażnik rowerowy, dachowy, foteliki dziecięce czy chociażby hak holowniczy. Istotne znaczenie ma również doradztwo profesjonalnego personelu. Nie bez znaczenia pozostają usługi wsparcia w razie awarii, potrzeby podstawienia auta pod wskazany adres lub zwrotu samochodu o nietypowej godzinie itd.

wypożyczalnia samochodów w Poznaniu

Klarowne warunki wynajmu

Pożyczając samochód z wypożyczalni warto znać warunki usługi. Jeszcze nie tak dawno wypożyczalnie samochodów wykorzystywały pośpiech klientów i doliczały rozmaite opłaty za limit kilometrów, czy tez pobierały kaucję. Dziś jest już inaczej, wynająć auto można zdalnie, szybko, przyjemnie a pełen regulamin usługi bez ukrytych kosztów i zapisów drobnym drukiem dostępny jest na stronach internetowych wypożyczalni. Możemy się z pakietem dokumentów zapoznać jeszcze przed dokonaniem rezerwacji. Co istotne większość wypożyczalni nie pobiera opłat rezerwacyjnych ani opłat za zerwanie rezerwacji.

Dla przedsiębiorców

Z wypożyczalni korzystają przeróżni klienci, jedno szukają w wypożyczalni samochodu rodzinnego na przejażdżkę w góry czy nad morze, inni samochodu do pracy. Dużą grupą odbiorców są przedsiębiorcy, którzy sezonowo z uwagi na wzmożony ruch potrzebują dodatkowego samochodu do transportu, czy też dowozu pracowników. Zdarzają się też pojedyncze, jednorazowe wynajmy dla zrealizowania projektu, zleconej pracy itd. Prócz tego wypożyczalnia samochodów gwarantuje wynajem długoterminowy. To jedna z alternatyw dla leasingu. Specyficzną usługą, niezwykle potrzebną i pożądaną przez kierowców jest samochód zastępczy z OC. Szybka organizacja odpowiednika uszkodzonego pojazdu spoczywa na ubezpieczycieli sprawcy wypadku, jednak większość ubezpieczycieli daje klientom wolna rękę w zakresie wynajmu samochodu zastępczego preferując konkretne sieci wykończalniczy, z którymi współpracują.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here