wynajem rusztowań Kraków

Gdzie wynająć?

Rusztowania pełnią ważną funkcję podczas remontów czy prac budowlanych. Nie zawsze warto je kupować – zwłaszcza, gdy potrzebujesz je jednorazowo, dlatego warto pomyśleć o wynajmie. Przykładowymi rusztowaniami dość często wykorzystywanymi przy czyszczeniu lub myciu budynków są rusztowania elewacyjne. Korzystając z firmy, która je wynajmuje, często jest opcja ich kupna. Wpisując w Google – wynajem rusztowań Kraków wyświetli się firma, która spełnia powyższe usługi na przykład Grupa DKM.

Kupno czy wynajem?

Jeśli jesteś klientem prywatnym, dobrą opcją jest kupno rusztowania aluminiowego, które z powodu lekkiej wagi jest łatwe w transporcie, montażu, a także demontażu w przypadku zakończenia prac budowlanych.

Posiadając już rusztowanie często dzieje się tak, że brakuje jakiegoś elementu. Świetnym rozwiązaniem jest zakupienie brakującej części. Dlatego często oferowana jest sprzedaż rusztowań w Krakowie.

Komu zlecić montaż?

Montaż rusztowań w Krakowie można również zrealizować w firmie Grupa DKM. Specjalizuje się ona w montażu wszelkich rodzajów rusztowań – od branży przemysłowej, budowlanej, offshore oraz dla remontowanych obiektów zabytkowych poprzez rusztowania dla potrzeb imprez masowych typu sceny, trybuny. Oprócz rozłożenia rusztowania możliwy jest również demontaż. Firma zajmuje się również usługami w dziale przemysłowym, energetycznym oraz budowlanym na obiektach takich jak lotniska, dworce kolejowe, centra handlowe, stadiony czy nawet kościoły.

Najlepszym rozwiązaniem są firmy mające zarówno sprzedaż, wynajem, jaki i montaż z demontażem razem w jednej ofercie. Wtedy, gdy potrzebujemy skorzystać z usługi, nie musimy szukać kilku różnych spółek. Profesjonaliści zajmujący się rusztowaniami potrafią dobrze dopasować rodzaj sprzętu potrzebnego do prac budowlanych, a także doradzić w razie problemów z montażem. Ważna jest również elastyczność i otwartość na nietypowe inwestycje oraz rozwiązania. Przy tworzeniu oferty analizowane są indywidualne potrzeby.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here