kurier

Zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne często potrzebują skorzystać z usług kuriera, jeśli chcą przesłać paczkę do osoby znajdującej się na drugim krańcu Polski czy nawet Europy. W tym celu warto wybrać jak najbardziej zaufanego przewoźnika, którego usługi są potwierdzone przez tysiące zadowolonych klientów. Jakimi cechami powinien się odznaczać i z oferty którego warto skorzystać?

Przewoźnik z długą tradycją

Powierzając paczkę w ręce przewoźnika, chcemy przede wszystkim czuć się bezpiecznie. Nikt nie chciałby dowiedzieć się, że przesyłka, którą nadał, zaginęła lub została uszkodzona w trakcie transportu. Z tego względu niezwykle ważne jest zaufanie do firmy kurierskiej, które budowane jest dzięki niezawodności oraz doświadczeniu.

Jednym z doświadczonych przewoźników na polskim i europejskim rynku jest marka GLS, czyli General Logistics Systems B.V. Przedsiębiorstwo zostało założone w Amsterdamie w 1999 roku, co daje mu obecnie ponad dwadzieścia lat bezustannej obecności na rynku. Dzięki temu odznacza się długim doświadczeniem, odpowiednią wiedzą i wypracowanymi standardami, które są bardzo przyjazne dla klienta. W efekcie GLS znajduje się w czołówce firm logistycznych, z usług których możemy skorzystać.

Szybka dostawa przesyłki pod wskazany adres

Jednym z najważniejszych zadań firmy transportowej jest przewiezienie przesyłki prosto pod wskazany adres, co jest niezwykłym ułatwieniem dla odbiorcy. Dzięki temu nie musi on udawać się do żadnego punktu odbioru, a możliwość łatwego skontaktowania się telefonicznie z kurierem dodatkowo gwarantuje bezproblemowy odbiór.

Co równie ważne kurier GLS może dostarczyć paczkę w ciągu zaledwie jednego dnia roboczego na terenie tego samego kraju, a maksymalnie w ciągu 96 godzin w przypadku przesyłek zagranicznych. Tak szybki czas dostawy, połączony z niezawodnością świadczonych usług sprawia, że holenderskie przedsiębiorstwo transportowe jest jednym z najlepszych w całej Europie.

Szeroki wachlarz usług

Wiele osób oprócz samej podstawowej dostawy oczekuje od firmy kurierskiej także innych usług, które sprawiają, że nadawanie paczek staje się jeszcze łatwiejsze i bardziej dostosowane do osobistych preferencji. Wśród tych usług znalazła się między innymi możliwość wysyłki za pobraniem oraz przerzucenie opłaty za kuriera na odbiorcę paczki.

Dla wielu osób istotną zaletą będzie możliwość zadeklarowania, iż paczka może zostać odebrane tylko przez wskazaną osobę po okazaniu dowodu tożsamości. Takie zastrzeżenie, którego można dokonać zamawiając kuriera GLS przez platformę logistyczną kurierovo.pl, gwarantuje, że paczka nie trafi do osoby niepowołanej.

Te oraz inne usługi można poznać na stronie operatora logistycznego, samego przewoźnika lub kontaktując się z nim telefonicznie. Dzięki temu każdy, kto wysyła paczkę, może czuć się w pełni bezpiecznie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here