dezynfekcja

Dezynfekcja mieszkań czy powierzchni biurowych stanowi bardzo ważny czynnik w walce ze szkodliwymi drobnoustrojami. W tym poradniku przeczytasz, jak wybrać usługi idealnie dopasowane do Twoich potrzeb oraz na które elementy należy zwrócić szczególną uwagę. Poznaj najważniejsze informacje, a komfort będzie na wyciągnięcie ręki.

Czym jest dezynfekcja?

Dezynfekcja polega na niszczeniu drobnoustrojów – bakterii, wirusów, grzybów oraz ich form przetrwalnikowych. Zabiegi prowadzi się na różnych powierzchniach (ścianach, podłogach, elementach maszyn, urządzeniach czy blatach w przemyśle spożywczym i gastronomii). Ponadto należy regularnie dezynfekować klimatyzację, a także instalacje wentylacyjne. 

Bardzo często zabiegi prowadzi się w placówkach służby zdrowia, a szczególnie na oddziałach zakaźnych w szpitalach. Warto również wspomnieć o hotelach i pensjonatach, środkach transportu czy fermach drobiu. Kluczowym aspektem jest zawsze wsparcie profesjonalistów. Firma dezynfekcyjna Vaco już od lat świadczy usługi na najwyższym poziomie i zdecydowanie warto z nich skorzystać. Przekonało się o tym wielu wymagających klientów. 

Bezpieczeństwo to podstawa

Eksperci z firmy Vaco dbają o każdy detal, aby dezynfekcja prowadzona była w bezpiecznych warunkach. Z uwagi na stosowanie środków chemicznych ludzie i zwierzęta muszą opuścić dezynfekowane pomieszczenie. Ponadto technicy pracują w specjalistycznych ubraniach. Warto nadmienić, że po zabiegu przeprowadza się proces wietrzenia bądź zmywania wodą (w zależności od rodzaju powierzchni). Wszystkie te aspekty świadczą o tym, że masz do czynienia z prawdziwymi specjalistami. 

Dezynfekcja sklepów 

Usługi dezynfekcji bardzo często wybierają właściciele sklepów. Nic dziwnego, gdyż w przestrzeni tej spotyka się wiele osób, a zachowanie czystości wewnątrz stanowi gwarancję bezpieczeństwa. Wówczas bardzo często wykorzystuje się zamgławiacz termiczny, który szybko dociera do trudno dostępnych miejsc. Świetnie sprawdza się przy usuwaniu zanieczyszczeń z przestrzeni szczególnie narażonych na ich obecność (np. magazynów sklepowych). Podobne techniki stosuje się również w przypadku pomieszczeń biurowych czy domów jednorodzinnych.

Wiele pomieszczeń wymaga jednak usuwania zanieczyszczeń bez pozostawiania chemicznych śladów. Wówczas firma dezynfekcyjna Vaco często stawia na ozon, który nie wywołuje efektów ubocznych i po krótkim czasie wraca w postaci tlenu. Wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością w walce ze szkodliwymi drobnoustrojami. 

Dlaczego warto?

Specjaliści z firmy Vaco do absolutnej perfekcji opanowali zagadnienia związane z dezynfekcją, a wiedzę potrafią wykorzystać w praktyce. Dzięki temu możesz być pewien, że prace zostaną wykonane w bezpiecznych warunkach i będziesz mógł cieszyć się czystą przestrzenią każdego dnia. Postaw na sprawdzone rozwiązanie, które spotkało się z zainteresowaniem klientów z całej Polski.

Warning: A non-numeric value encountered in /usr/home/rmenkala22/domains/aktywniniezalezni.pl/public_html/wp-content/themes/Newspaper/includes/wp_booster/td_block.php on line 1008

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here