Najlepsze przenośne systemy do gier dla studentów

Studenci mają szczególne wymagania, które ich systemy gier muszą spełniać. Oczywiście, powinny one być w stanie uruchomić gry, ale mogą one również muszą służyć bardziej praktyczne funkcje. Jako student, może być za pomocą systemu do pracy, która może drastycznie zmienić swoje perspektywy kariery, więc idealnie będzie musiał być niezawodny. Na przykład, jeśli robisz kurs produkcji audio, projektowania graficznego lub VFX, będziesz chciał maszynę, która jest wystarczająco mocna, aby uruchomić specyficzne i często wymagające programy.

Przenośność może być również problemem. Maszyna, która może być łatwo transportowane pozwoli na bardziej społecznych form gry, a to zapobiegnie uwięziony w swoim mieszkaniu każdego wieczoru. Jeśli jesteś venturing domu od czasu do czasu, może nie chcesz, aby mieć do podjęcia komputera stacjonarnego z tobą. Zwłaszcza jeśli jedziesz pociągiem!

Laptopy

Przez lata laptop był niemal obowiązkowym zakupem dla każdego, kto zaciągnął kredyt studencki. Można je nosić na wykłady, można na nich wykonywać edytory tekstu, a więc dlaczego nie miałyby pozwolić na granie w najnowsze gry Triple AAA?

Laptop do gier dla studentów można nabyć za stosunkowo niewielką opłatą, ale, jak omówiliśmy w ostatnim blogu, istnieje wiele opcji do przemyślenia. Ogólnie rzecz biorąc, rozmiar wyświetlacza będzie miał znaczący wpływ na kwotę, którą ostatecznie wydasz. Siedemnastocalowy ekran będzie wymagał wyższej rozdzielczości, aby utrzymać ten sam poziom postrzeganej ostrości, a także będzie wymagał bardziej wydajnych komponentów, aby przepchnąć te dodatkowe piksele.

Naturalnie, większa maszyna wymaga również więcej surowców, zapewniając z natury lepsze wrażenia pod wieloma względami, z których nie najmniej ważnym jest dystrybucja ciepła. Jeśli szukasz czegoś lekkiego, możesz być w stanie zaoszczędzić kilka funtów, wybierając mniejszą maszynę, ale tylko wtedy, gdy jesteś przygotowany na skutki uboczne dla wydajności, które wiążą się z mniejszym pakietem.

Laptopy są jak inne maszyny w tym, że można je otworzyć i uaktualnić. Niektóre są nawet wyposażone w podzespoły odpowiadające komputerom stacjonarnym. Może się jednak okazać, że opcje są ograniczone, a samodzielna modernizacja nie jest tak łatwa, jak w przypadku komputera stacjonarnego.

Potrzebujesz samego monitora? Na  https://techpolska.pl/jaki-monitor-240hz-kupic/ znajdziesz pomocne informacje dotyczące zakupu monitora do gier.

Komputery AIO

Komputer All-in-One PC to taki, który jest wbudowany w monitor, co jest wyjątkowo wygodne dla osób pracujących w mniejszych środowiskach, gdzie przestrzeń jest na wagę złota. Jeśli kiedykolwiek widziałeś komputer iMac, to wiesz, o czym mówimy. Jeśli jednak kupisz komputer AIO, wydasz znacznie mniej.

Jeśli stwierdzisz, że Twój laptop spędza 100% czasu zaparkowany na biurku, równie dobrze możesz kupić komputer AIO. Pamiętaj, że nasze komputery AIO zaczynają się od ekranów 23-calowych, a dochodzą nawet do 27-calowych. To o wiele więcej, niż mógłbyś uzyskać z laptopa, i to za ułamek jego ceny!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here